Купи!

Црвен Паричник Модел 304

390 ден

Црвен Паричник Модел 304. Паричникот е изработен од одлична еко кожа. Има две засебни прегради и е многу практичен. Повелете !

Димензии:

Должина: 15 см.

Ширина: 3 см.

Висина: 11 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 304 Категорија

Опис

Опис

Црвен Паричник Модел 304

Кошничка