Купи!

Дилдо со вибрации Аполон 24,5 х 4.5 см

1,890 ден

Дилдо со вибрации Аполон 24.5 х 4.5 см. Реалистично дилдо со испакната глава. Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Боја: Телесна

Должина: 24,5 см.

Употреблива должина: 21 см.

Дијаметар: 4,5 см.

Материјал: ТПЕ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ – Се чисти со благ сапун или специјално средство наменето за чистење на интимни играчки
  • ЧУВСТВО – Реалистичен изглед, со точно погодена тврдост и надпросечна големина
  • БЕЗБЕДНОСТ – Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • СЕСТРАНОСТ – Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас
SKU: XS-WBC10016-V Категорија

Опис

Опис

Дилдо со вибрации Аполон 24,5 х 4.5 см

Кошничка