Попуст!

Кафеава Ташна Модел 510

1,690 ден 1,090 ден

Кафеава Ташна Модел 510 од Совршениот бренд Sharm and sape , изработенa од Одлично Квалитетна Еко Кожа со 2 засебни прегрди и преклоп на предната страна. Исто така има и голема рачка за носење на рамо и на задниот дел има мала преграда. Цената е Ограничена, Повелете ! !

Должина: 20 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 510 Категорија:

Опис

Опис

Кафеава Ташна Модел 510

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК