Купи!

Кремов Ранец Модел 411

690 ден

Кремов Ранец Модел 411. Ранче со Интересен и Уникатен изглед, од марката Charm n’ Shape. Изработено е целосно од еко кожа . Наменето за секојдневна употреба. Повелете, цените се Ограничени!

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 12 см

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 411 Категорија

Опис

Опис

Кремов Ранец Модел 411

Кошничка