Купи!

Летна патна торба

390 ден

Летна патна торба. Прекрасна летна ташна од брендот на ташни Bag to Bag, составена е од две големи плетени рачки, мал паричник, и везен дезен од топчиња во различни бои од по страните. Материјалот е одличен и не пропушта вода. Ташната е наменета за летните денови и е многу практична за носење на секакви работи за на плажа. Цената е намалена и ги имаме во две бои, Сина и светло Портокалова.

Димензии:

Должина: 50 см.

Ширина: 13 см.

Висина: 35 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 10100 Категорија

Опис

Опис

Летна патна торба

Кошничка