Купи!

Мала Шарена Патна Торба

690 ден

Мала Шарена Патна Торба. Торбата е многу практична и многу наменска. Составена е од еко кожа со три засебни прегради и три патенти. Има исто така и голема рачка за носење преку рамо. Дезенот и е многу интересен со разни сликички од големите метрополи. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 41 см.

Ширина: 22 см.

Висина: 29 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 231 Категорија

Опис

Опис

Мала Шарена Патна Торба

Кошничка