Купи!

Машка црна ташна

990 ден

Машка црна ташна

Должина:21цм

Ширина:7цм

Висина:25цм

Боја: Кафена

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: Еден внатрешен џеб со патент и два надворешни џебови со патент

Нема на залиха

SKU: 248 Категорија

Опис

Опис

Машка црна ташна

Кошничка