Купи!

Машка голема ташна Бег

950 ден

Машка голема ташна Бег. Високо квалитетна ташна од реномиранот бред Bag to Bag, изработена е од чиста кожа. Исто така составена е од четири прегради со два патенти на средината има и голема рачка за носње на рамо. Може да се носи во секаква комбинација и наменета за секоја пригода. Цената е одлична за ова високо квалитетна ташна. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 18 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 22 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10091 Категорија

Опис

Опис

Машка голема ташна Бег

Кошничка