Купи!

Машка голема ташна со 5 патенти

600 ден

Машка голема ташна со 5 патенти. Ташната е направена од кожа и има пет засебни прегради со патенти и долга рачка за преку рамо. Ташната е од брендот Bag to Bag и е многу практична и функционална. Цената е намалена !!!

Димензии:

Должина: 17 см.

Ширина: 6 см.

Висина: 21 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10092 Категорија

Опис

Опис

Машка голема ташна со 5 патенти

Кошничка