Купи!

Машка средна ташна со 8 патенти

500 ден

Машка средна ташна со 8 патенти. Ташната е од реномиранот бред Bag to Bag, изработена е од чиста кожа. Исто така составена е од осум засебни прегради со осум патенти има и голема рачка за носње на рамо. Наменета е за секојдневна употреба и е многу практична. Цената е одлична за ова високо квалитетна ташна. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 14 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 19 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10093 Категорија

Опис

Опис

Машка средна ташна со 8 патенти

Кошничка