Купи!

Машка ташна модел 013

850 ден

Машка ташна модел 013 со 2 патенти, изработена е од чиста кожа. Исто така составена е од две засебни прегради со два патенти има и голема рачка за носње на рамо и на задниот дел има преграда – место каде што може да се стави на колан. Цената е одлична Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 22 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 24 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10119 Категорија

Опис

Опис

Машка ташна модел 013

Кошничка