Купи!

Машка ташна модел 015

590 ден

Машка ташна модел 015 со 3 патенти, изработена е од платно. Исто така составена е од четири засебни прегради со три патенти, има и голема рачка за носње на рамо и на задниот дел има преграда. Цената е одлична Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 20 см.

Ширина: 5 см.

Висина: 23 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10121 Категорија

Опис

Опис

Машка ташна модел 015

Кошничка