Купи!

Машка ташна модел 017

350 ден

Машка ташна модел 017 со 4 патенти, изработена е од платно. Исто така составена е од четири засебни прегради со четири патенти, има и голема рачка за носње на рамо. Цената е одлична Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 16 см.

Ширина: 4 см.

Висина: 19 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 10127 Категорија

Опис

Опис

Машка ташна модел 017

Кошничка