Купи!

Машка ташна Модел 269

790 ден

Машка ташна Модел 269. Ташната е од реномиранот бред Bag to Bag, изработена е од чиста кожа. Исто така составена е од четири прегради со два патенти на средината има и голема рачка за носње на рамо. Цената е одлична за ова високо квалитетна ташна. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 15 см.

Ширина: 5 см.

Висина: 23 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 269 Категорија

Опис

Опис

Машка ташна Модел 269

Кошничка