Купи!

Машка Ташна Модел 271

390 ден

Машка Ташна Модел 271 со 4 патенти, изработена е од платно. Исто така составена е од три засебни прегради со три патенти, има и голема рачка за носње на рамо и на предниот дел има мала преграда. Цената е Ограничена, Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 18 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 23 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 271 Категорија

Опис

Опис

Машка Ташна Модел 271

Кошничка