Купи!

Машка ташничка модел 184

750 ден

Машка ташничка модел 184

Должина: 16 см

Ширина: 8 см

Висина: 27 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 184 Категорија

Опис

Опис

Машка ташничка модел 184

Кошничка