Купи!

Машки Паричници Модел 107

450 ден

Машки Паричници Модел 107.  Високо квалитетно изработени паричници од кожа по неверојатно ниски цени! Паричниците се од брендот на ” Horse Imperial ” добро познат бренд кај паричниците и се составени од две внатрешни засебни прегради, една преграда со патент и три прегради за ставање на лични документи и картички, исто така има и една преграда за ситни пари. Повелете уверете се во цената и квалитетот !

Димензии:

Должина: 12 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 107 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричници Модел 107

Кошничка