Купи!

Машки Паричник Модел 122

250 ден

Машки Паричник Модел 122. Нов модел на голем машки паричник од брендот на ” Anna Borser ” изработен од еко кожа со една внатрешна и една надворешна преграда со патент. Паричникот странично има и три засебни прегради за ставање на лични документи и картички. Исто така има и долго мобилно синџирче за ставање на пантоломи или појас. Цената е намалена и го имаме во црна, кафена и каменеста боја, повелете цената е за 60% намалена !

Димензии:

Должина: 10 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 14 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 122 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричник Модел 122

Кошничка