Купи!

Машки Паричник Модел 186

450 ден

Машки Паричник Модел 186

Димензии:

Должина: 9 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 11 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 186 Категорија

Опис

Опис

Машки Паричник Модел 186

Кошничка