Купи!

Мини машка ташна

990 ден

Мини машка ташна

Должина:21цм

Ширина:7цм

Висина:25цм

Боја: Кафена

Материјал: Вештачка кожа

Додаток: Еден внатрешен џеб со патент и два надворешни џебови со патент

Нема на залиха

SKU: 246 Категорија

Опис

Опис

Мини машка ташна

Кошничка