Купи!

Мрежести Ракавици Модел 2105

250 ден

Мрежести Ракавици Модел 2105. Мрежести ракавици кои се совршен додаток за секоја дама која сака да ја истакне елеганцијата на рацете.

Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 2105 Категорија

Опис

Опис

Мрежести Ракавици Модел 2105

Кошничка