Купи!

Шарен Платнен Ранец Модел 166

690 ден

Шарен Платнен Ранец Модел 166. Ранче со разнобојни шари, од марката Bag to Bag. Изработено е од еко кожа на рачките, а остатокот од ранчето е со плетен дезен. Наменето за секојдневна употреба.

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 13 см

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 166 Категорија

Опис

Опис

Шарен Платнен Ранец Модел 166

Кошничка