Купи!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: 4483

390 ден

Секси боди 4483, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е XL. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: 4483

Кошничка