Попуст!

СЕКСИ БОДИ БОЈА; ЦРНА ГОЛЕМИНА: ONE SIZE БРОЈ НА АРТИКАЛ: 6068

890 ден 490 ден

Секси боди 6068, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 6068 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: ONE SIZE  БРОЈ НА АРТИКАЛ: 6068

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК