Попуст!

СЕКСИ БОДИ БОЈА: ЦРНА и ВИОЛЕТОВА ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: Z383

890 ден 490 ден

Секси боди Z383, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна и Виолетова

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА З383 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: Z383

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК