Купи!

СЕКСИ БОДИ БОЈА:ЦРНА ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: 8122

790 ден

Секси боди 8122, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени.  Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: 8122

Кошничка