Попуст!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: M,L БРОЈ НА АРТИКАЛ: W395

990 ден 590 ден

Секси боди W395, изработено од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината М,Л така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W395 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ

ГОЛЕМИНА: M,L

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК