Купи!

Секси боди 81001

390 ден

Секси боди 81001. Изработено е од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Провокативна високо квалитетна долна облека, материјал Ликра – одговара на секоја големина. Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 81001 Категорија

Опис

Опис

Секси боди 81001

Кошничка