Купи!

СЕКСИ СЕТ ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: S154

690 ден

Секси Сет, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L така што без проблем би одговарала на повеќето жени.  Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ СЕТ ГОЛЕМИНА: L

Кошничка