Купи!

Секси фишнет

440 ден

Секси фишнет, изработен од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: YL-7013 Категории ,

Опис

Опис

Секси фишнет

Кошничка