Попуст!

Секси фишнет

790 ден 440 ден

Секси фишнет, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА YL-70161 Категории: ,

Опис

Опис

Секси фишнет

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК