Попуст!

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W307

1,090 ден 690 ден

Секси фустан W307, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината XL  така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга. Хулахопките и ракавиците не се вклучени.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W307 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН

ГОЛЕМИНА: XL

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК