Купи!

СЕКСИ ЛАТИНО ФУСТАН ГОЛЕМИНА: M,L БРОЈ НА АРТИКАЛ: W292

590 ден

Секси фустан W292, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината M,L така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ЛАТИНО ФУСТАН ГОЛЕМИНА: M,L

Кошничка