Попуст!

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: L БРОЈ НА АРТИКАЛ: W409

990 ден 590 ден

Секси фустан W409, изработен од нежен растеглив материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината L  така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга. Хулахопките не се вклучени.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W409 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН

ГОЛЕМИНА: L

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК