Купи!

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: L,XL БРОЈ НА АРТИКАЛ: 8015

790 ден

Секси фустан 8015, изработен од нежен Латекс материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е L,XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: L,XL

Кошничка