Попуст!

КРАТКА СЕКСИ НАМЕТКА БОЈА: ЦРНА и ПУРПУРНА ГОЛЕМИНА: S БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y021

990 ден 590 ден

Кратка секси наметка Y021, изработена од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е S.

Уживајте во незаборавни ноќи со неа. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна и Пурпурна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА Y021 Категории: ,

Опис

Опис

КРАТКА СЕКСИ НАМЕТКА ГОЛЕМИНА: S БРОЈ НА АРТИКАЛ: Y021

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК