Купи!

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: XXL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W288

640 ден

Секси фустан W288, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е XXL. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ ФУСТАН ГОЛЕМИНА: XXL

Кошничка