Попуст!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: XXL БРОЈ НА АРТИКАЛ: W405

990 ден 590 ден

Секси боди W405, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е XXL. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА W405 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ

ГОЛЕМИНА: XXL

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК