Купи!

Секси комбинезон модел 89016

490 ден

Секси комбинезон модел 89016. Секси целосен комбинезон, изработен од мека мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, не многу длабоко деколте и отвор на долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.
Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 89016 Категорија

Опис

Опис

Секси комбинезон модел 89016

Кошничка