Купи!

СЕКСИ СЕТ – ГОЛЕМИНА: L БОЈА: ЦРНА и ЦРВЕНА БРОЈ НА АРТИКАЛ: W197

490 ден

СЕКСИ СЕТ – БРОЈ НА АРТИКАЛ: W197, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е XL така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него. Во комплетот е вклучена и танга.

Боја: Црна и Црвена

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ СЕТ – ГОЛЕМИНА: L

Кошничка