Купи!

СЕКСИ СЕТ – ГОЛЕМИНА: УНИВЕРЗАЛНА, БОЈА: ЦРНА БРОЈ НА АРТИКАЛ: S000

290 ден

Секси сет S000, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СЕКСИ СЕТ – ГОЛЕМИНА: УНИВЕРЗАЛНА, БОЈА: ЦРНА БРОЈ НА АРТИКАЛ: S000

Кошничка