Попуст!

Секси танга – Повеќе бои

340 ден 150 ден

Секси танга – Повеќе бои.

Изработена од нежна и сензуална чипка во комбинација со мек памук која изгледа секси и заводливо на Вашето тело. Погодна за секојдневни и специјални пригоди. Почестете се со ова слатко задоволство и чувствувајте се самоуверено и секси.

Материјал: Памук и чипка

Големина: Повеќе Големини

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 005 Категории: ,

Опис

Опис

Секси танга – Повеќе бои

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК