Купи!

Секси мини фустанче модел 8004

490 ден

Секси мини фустанче модел 8004. Секси мини фустанче изработено од ситна мрежа со широко деколте. Моделот е изработен од мека ликра пријатна на допир. Големината е универзална и одговара на повеќето жени. Тангата не е вклучена во комплетот. Цената е намалена, повелете ! ! ! Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 490 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

Нема на залиха

SKU: 8004 Категорија

Опис

Опис

Секси мини фустанче модел 8004

Кошничка