Купи!

Тегет Ташна Модел 452

940 ден

Тегет Ташна Модел 452. Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, исто така на страните има два мали џебови и една преграда на предниот дел.Ташната се состои од една голема рачка за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира со секаква облека и е наменет за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 32 см

Ширина: 10 см

Висина: 20 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 452 Категорија

Опис

Опис

Тегет Ташна Модел 452

Кошничка