Купи!

Темен секси комбинезон модел 8208

490 ден

Темен секси комбинезон модел 8208. Моделот е изработен од мек растеглив материјал и е со прерамки и отвор на интимните делови. Многу е популарен и одговара на повеќето жени. Комбинезонот е од реномираниот бренд Leg Avеnue. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 490 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 8208 Категорија

Опис

Опис

Темен секси комбинезон модел 8208

Кошничка