Купи!

Женска Танга Модел 2316

240 ден

Женска Танга Модел 2316. Секси танга со отвори. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Материјалот е растеглив и затоа го има како една големина (one size).

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 2316 Категорија

Опис

Опис

Женска Танга Модел 2316

Кошничка