Попуст!

Женски Чорапи Со Халтери Модел 8813

490 ден 290 ден

Женски Чорапи Со Халтери Модел 8813

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 8813 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Чорапи Модел 8813

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК