Купи!

Женски Фустан Модел 82017

490 ден

Женски Фустан Модел 82017. Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 82017 Категорија

Опис

Опис

Женски Фустан Модел 82017

Кошничка