Купи!

Женски Комбинезон Модел 1228

490 ден

Женски Комбинезон Модел 1228 Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки и не многу длабоко деколте. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

Нема на залиха

SKU: 1228 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 1228

Кошничка