Попуст!

Женски Комбинезон Модел 62042

940 ден 490 ден

Женски Комбинезон Модел 62042. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки и не многу длабоко деколте. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА VQ-62042 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 62042

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК